Marjaniemen Venekerho ry (MVK)

Satama
Toimihenkilöt
Maksut
Vapaat venepaikat
Hae jäsenyyttä
Säännöt
Ajankohtaista
Linkkejä

 

Alkuun

Lähetä postia

 

HALLITUS  ja TOIMIHENKILÖT V. 2017

Hallitus:

Tomi Rask, puheenjohtaja 050 3844 727_tomi@rask.fi
Kari Heikkinen, jäsen 040 5475 086_kari.heikkinen@yahoo.ie
Tapani Hyvönen, jäsen 050 3512 928_tapanihy@saunalahti.fi
Risto Roivainen, jäsen 050 4631 248
Pasi Turtia, varapuheenjohtaja 040 5041 175_pasi.turtia@gmail.com
Sirpa Wallenius, jäsen 040 7408 027_sirpwall.wallenius@gmail.com

Toimihenkilöt:

Sihteeri:
Peppi Paananen 044-5160965_peppi.paananen@luukku.com

Jäsen- ja venepaikka-asiat:
Jari Mäkinen 050-0412733_jari.mmmakinen@gmail.com

Rahastonhoitaja:
Tomi Rask, väliaikainen 050 3844 727_tomi@rask.fi

Laiturimestari:
Matti Nokelainen 050-5164026_ matti.nokelainen@sievicapital.com
Apulaislaiturimestari:
Ilkka Mattsson 050-3036879_ippe.mattsson@gmail.com

Katsastajat:
Pauli Niskanen 045-2785034_pauli.niskanen1@gmail.com
Eero Raatikainen 050-3254964_eeror200@gmail.com
Tomi Rask 050-3844727_tomi@rask.fi
Pekka Ruuska, katsastusvastaava, 044-0541106_pekka.ruuska@elisanet.fi
Katsastusaikoja voi varata katsastajilta puhelimitse

Huvitoimikunta:

Heikki Oksanen 050-5273008